2. El POS Fiyatları

2. El POS fiyatları, marka ve model seçeneklerinden, sistemin kaç donanıma sahip olduğuna kadar pek çok parametreye göre değişkenlik gösteriyor. Kullanılmış bir POS sistemi satın almak, başta aynı sistemin sıfırını almaktan daha ekonomik görünse de zamanla karşınıza çıkan masraflar can sıkıcı olabilir. Bu nedenle mümkün ise bu sistemleri güvendiğiniz bir çözüm ortağından sıfır olarak satın almanızı tavsiye ederiz.

Diğer yandan, bazı POS sistemleri neredeyse sıfır maliyetle kurulabilen oldukça ekonomik seçeneklerle kullanılabiliyor. Örneğin “Bulut POS Sistemi” denilen sistemlerin ilk yatırım maliyetleri oldukça düşük ve aynı zamanda gerçek zamanlı raporlar görüntüleyebilmenizi sağlayan yüksek teknolojilere sahip. Üstelik bu sistemler Android ve IOS işletim sistemli cihazlar ile çalışabilir. Bu nedenle işletmenizde Bulut POS sistemi kullanmak, 2. Elsatın almaktan çok daha ekonomik ve güvenli bir seçenek olacaktır.

Bu yazımızda ikinci el pos sistemleri satın alırken dikkat etmeniz gerekenleri aktardık. Tüm sorularınız için bize her zaman danışabilir, web sitemizdeki iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.